3 návody na VIANOČNÉ DEKORÁCIE ❤️ zo šišiek (VIDEONÁVODY)

Vianoce sa blížšia a aj my vieme, že najkrajšie sú dekorácie, ktoré si vyrobíme svojpomocne. Dnes pre vás máme hneď 3 návody na vianočné dekorácie. Na ich výrobu bude ako hlavné potrebné mať šišky zo stromov. To sa nám na týchto dekoráciách páči, že to najpotrebnejšie nájdete vonku v prírode.

3 návody na vianočné dekorácie zo šišiek
3 návody na vianočné dekorácie zo šišiek

Krásne vianočné ozdoby zo šišiek s podstavcom

Pri tomto návode sa šišky namaľujú, následne sa ozdobia a uložia sa na podstavec. Vzniknú tak krásne vianočné ozdoby zo šišiek s podstavcom, ktoré môžete položiť na stôl alebo na poličku.

Na dozdobenie môžete využiť aj kávové zrná. Ak ich doma nemáte, nepijete zrejme kávu správnu. Odborníci na prípravu kávy a baristi v tom majú jasno, práve automatické kávovary sú najlepšie kávovary, pretože pripravujú kávu z kávových zŕn, je tak čerstvá. Vďaka tomu je káva skutočne pôžitkom.

Vianočné ozdoby na stromček zo šišiek

Tieto vianočné ozdoby zo šišiek môžete spraviť na váš vianočný stromček. Taktiež ich môžete použiť na vianočný veniec, ktorý môžete zavesiť na dvere alebo položiť na stôl.

Všetko potrebné pre zhotovenie doma kúpite aj online. Využite aj promo kódy a zľavové kupóny, vďaka ktorým ihneď ušetríte. Využite obľúbený promo kód na 4Home, či pre stovky ďalších obchodov. Ihneď platné a len platné zľavy!

Ako si vyrobiť vianočný veniec

Aj tento návod je ako inak zo šišiek. Jedná sa o návod, ako si vyrobiť vianočný veniec. Ten môžete zavesiť na dvere alebo položiť na stôl. Do stredu môžete umiestniť sviečku alebo rovno 4, keď už tu máme advent.

Veríme, že sme vás inšpirovali na krásne vianočné dekorácie. V tomto článku sme priniesli hneď niekoľko tipov, inšpirácii a konkrétnych návodov na vianočné dekorácie, ktoré si môžete ľahko spraviť aj doma. Pri všetkých návodoch sú potrebné práve šišky stromov, tak neleňte a ako prvé vyrazte do prírody.

Foto: zdroj YouTube