Aké sú výhody bytu v novostavbe

Ak hľadáte nové bývanie a máte jasno v tom, že uprednostňujete bývanie v byte, máte v podstate 2 možnosti. Pozrieť sa po byte v staršom bytovom dome alebo sa pozrieť po bývaní v byte v novostavbe. Dnes sa pozrieme na výhody druhej z možností.

Aké sú výhody bytu v novostavbe
Výborná lokalita a prekrásne výhľady

Výhody sú viac ako jasné

Na rozdiel od bývania v staršom byte sa pri novostavbe sťahujete do úplne nového bytu. Takáto bytová jednotka má lepšie vlastnosti, či už čo sa týka úspornosti ale aj životnosti. Ak hľadáte byty na predaj Bratislava, určite ste natrafili na spoločnosť Finep a projekt na byty Premiére. Tie sú v atraktívnej lokalite, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, z bytov sú nádherné výhľady na panorámu mesta, poskytujú výborné dopravné napojenie na MHD, kompletný predajný a hypotekárny servis.

Pri výbere nového bývania by mala rozhodovať lokalita, myslite na tom pri výbere bytu. Ako šetriť v domácnosti sme písali už v minulom článku, rozhodne nie pri kúpe bytu, tam by ste mali brať do úvahy najmä lokalitu, orientáciu bytu a občiansku vybavenosť.

Dobre situovaný bytový dom

Ak hľadáte novostavby Bratislava, určite ste natrafili na spomínaný projekt bytov od spoločnosti Finep. Projekt PREMIЀRE ponúka 1 až 4-izbové byty vo vyhľadávanej lokalite v Bratislave. Všetko v modernej budove vo výbornej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Panoramatické výhľady si vás určite získajú. Na 6. poschodí je k dispozícii aj terasa pre dostatok zelene.

23-podlažný dom s bytmi v Bratislave
Bývanie v Premiѐre

Pri novostavbách sú často veľmi dobre riešené parkovacie možnosti. Pri projekte PREMIЀRE sú k dispozícii parkovacie státia v troch podzemných podlažiach. Samozrejmosťou je aj to, že medzi týmito miestami nebudú chýbať ani nabíjacie stanice pre elektromobily. Všetko v hesle a duchu moderného bývania 21. storočia.

Text a foto: byty-premiere.sk