Ako vybrať nové vybavenie do kuchyne

Hľadáte nové vybavenie do kuchyne? Pokazil sa vám mlynček na mäso a hrnce, či panvice neslúžia tak ako predtým? Dnes už je veľký výber nového vybavenia do kuchyne. Poradíme vám, ako vybrať nové a ako môžete pri kúpe ušetriť.

Ako vybrať nové vybavenie do kuchyne
Ako vybrať nové vybavenie do kuchyne

Mlynček na mäso je neodlúčiteľnou súčasťou kuchyne. Napríklad taký mlynček na mäso HANDY, ktorý je v ponuke od Tescomy. Mlynček nie je len na mäso, je vynikajúci aj na prípravu strúhanky, mletie očisteného cesnaku, cibule, všetkých druhov očistených orechov, tvrdých syrov typu parmezán, pasírovanie paradajok, predvarenej zeleniny a podobne. Tie kvalitnejšie majú rovno dlhšiu dobu záruky, napríklad 3 a viac rokov.

Aká by to bola kuchyňa bez hrncov či panvíc? Ak neviete aké hrnce či panvice kúpiť, tak vám poradíme. Spokojnosť zákazníkov a kvalita tovarov je na prvom mieste, Tescoma to dobre viac a preto ponúkajú hrnce z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vybavené extra silným sendvičovým dnom a ergonomickými úchytkami. Presne také sú hrnce Tescoma. Hrnce sú určené pre všetky typy sporákov a vhodné aj do umývačky. Môžete si vybrať medzi nerezovými hrncami, hrncami na varenie a taktiež na indukciu.

Ako vybrať nové vybavenie do kuchyne
Aká by to bola kuchyňa bez hrncov či panvíc?

Ak už máte starú panvicu s poškriabaným dnom, taktiež si môžete vybrať z rôznych druhov a veľkostí. Taktiež panvice Tescoma ponúkajú široký výber typov. V ponuke nájdete bežné typy panvíc, ale aj panvice napríklad na grilovanie, panvice na palacinky, panvica Wok či dokonca aj keramické panvice, ktoré sa veľmi ľahko udržujú. Sú obľúbenou voľbou nie jedného, hoci aj len víkendového kuchára.

Pri výbere nového vybavenia do kuchyne myslite na kvalitu spracovania, jeho trvácnosť a ľahku údržbu. Pri kvalitnejšom sortimente je bežná dlhšia záruka na zakúpený tovar. Pri nákupe cez internet myslite na to, že môžete ušetriť vďaka rôznym akciám. Viac o tom, ako ušetriť sme písalu tu. Taktiež myslite na to, že pri nákupe nad určitú, zväčša vyššiu sumu, máte poštovné zadarmo.

Text: PR, foto: eshop.tescoma.sk