Recenzia mobilnej klimatizácie Daitsu APD12 HR

Klimatizácia Daitsu APD12 HR je prenosný model, inak povedané mobilná klimatizácia, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek vo vašom dome. Klimatizácia Daitsu APD12 HR sa veľmi ľahko programuje a prispôsobuje rôznym typom miestností, kde umiestňujeme zariadenie.

Recenzia mobilnej klimatizácie Daitsu APD12 HR
Recenzia mobilnej klimatizácie Daitsu APD12 HR (Foto: PR)

Obsahuje ovládací panel a diaľkové ovládanie, ktoré umožňujú reguláciu a prispôsobenie prietoku vzduchu, takže nie je príliš intenzívna ani pre malé miestnosti, ale taktiež nie je príliš slabá pre veľké priestory. Intenzita vzduchu emitovaného modelom Daitsu APD12 HR bude teda dokonale regulovaná a orientovaná na potreby každého užívateľa.

Funkcie a spolahlivosť

Rýchlosť a intenzita prúdu emitovaného vzduchu je možné regulovať až na štyri rôzne úrovne. Funkcia „Reverse“, ktorá je súčasťou tohto klimatizačného zariadenia, je obzvlášť užitočná. Vďaka tejto funkcii môže zariadenie v lete vydávať nielen studený vzduch, ale aj v zimne horúci vzduch prostredníctvom svojho 4-cestného systému tepelných čerpadiel bez mriežok alebo ohrievačov. Vykurovanie miestnosti bude rýchle a efektívne prostredníctvom konštantného, ​​ale nastaviteľného prúdenia teplého vzduchu. Jeho teplota sa pohybuje od 17 do 35 stupňov.

Ako tretiu funkciu musíme zdôrazniť aj možnosť použitia tohto klimatizačného zariadenia Daitsu ako prenosného odvlhčovača. Týmto sa zníži vlhkosť miestnosti, v ktorej sa zariadenie nachádza, čím sa dosiahne príjemnejšie a menej husté a vlhké prostredie. Taktiež má funkciu „spánku“ pre naprogramované a plynulé použitie v noci, ako aj funkciu „turbo“, ktorá poskytuje extra rýchle chladenie.

Zdroj informácii a produkt zapožičal: Klimatizace.zde.cz