Vyberáte obliečky podľa kvality materiálov? Dobre robíte

Už len z dôvodu samotného spánku a kvality počas tohto obdobia, by ste si mali zabezpečiť všetky podmienky pre maximálny komfort. To znamená, že človek, ktorý investuje do tejto oblasti, získa energiu a pohodu počas celého nasledujúceho dňa.

Vyberáte obliečky podľa kvality materiálov Dobre robíte

Ako si ale správne vybrať v širokom sortimente a konkurenčnom boji moderných značiek, z ktorých sa každá chváli niečím iným. Naši predkovia to mali možno jednoduchšie, pretože výber bol obmedzený, a preto volili to jediné riešenie. V mnohých prípadoch si dokonca vyrábali tieto veci sami, čo bolo samozrejme tiež veľké plus.

Bavlnený komfort

Prirovnania k bavlne sú vám asi všetkým známe. Materiál, ktorý svojím zložením navodzuje naozaj dokonalý komfort a príjemný pocit, a to nie len pri spaní. Využíva sa aj pri oblečení a niektorých iných doplnkoch.
Vybrať si bavlnené obliečky je úplnou klasikou medzi obliečkami a v súčasnej dobe sú aj napriek stále narastajúcej konkurencii nových materiálov najobľúbenejšie. Sú veľmi príjemné k pokožke, mäkké a pružné a vyznačujú sa výbornou priedušnosťou a savosťou. Klasická bavlna je tiež cenovo dostupná pre každého, jedinou jej nevýhodou je však nutnosť žehlenia, čo však nemusí byť až taký problém, keďže sa rozprávame o posteľnom prádle.

Luxus saténu

Z vysoko kvalitnej bavlnenej priadze s jemným leskom na povrchu sa vyrábajú aj špeciálne saténové obliečky v rozmeroch 140 x 220. Tento materiál sa hodí do každej jednej spálne a postará sa o maximálnu úroveň luxusu. Obliečky zo saténu sú veľmi jemné a hebké, čo je pre náš spánok a jeho pohodlie samozrejme veľmi dôležité.

Pohodlie aj pre najmenších je nutné zaistiť vďaka Disney obliečkam tiež. Aj deti potrebujú pre svoj spánok určitý režim a dalo by sa povedať, že na kvalitu a dĺžku sa tu musí prihliadať ešte viac. Deti predsa rastú a počas spánku sa rastoví hormón prejavuje najviac. Doprajte im spokojné detstvo a maximálny komfort pri spaní s kvalitnými obliečkami.

Text a foto: PR