Návod, ako zbaviť domov negatívnej energie

Ak je vo vašej domácnosti príliš veľa negatívnej energie, môže to mať silný vplyv na vaše emócie a zdravie. Pýtali ste sa niekedy sami seba či sa cítite doma dobre? V tomto článku vám ukážeme, ako očistiť svoj dom od všetkých negatívnych energií! Táto metóda vám pomôže cítiť oveľa lepšie. Ďalšie tipy a rady pre vašu domácnosť nájdete aj na trendybyvania.sk, kde je magazín o bývaní.

Návod, ako zbaviť domov negatívnej energie
Návod, ako zbaviť domov negatívnej energie (Foto: unsplash.com)

Energiu nevidíme voľným okom, ale určite ju môžete cítiť, pretože energia vášho domu často odráža váš vnútorný emocionálny stav. Je načase vyhnúť sa tým negatívnym, smutným a úplne depresívnym vibráciám, ktoré môžu mať raz a navždy dramatický vplyv na vašu náladu. Vyskúšajte túto jednoduchú, ale veľmi efektívnu domácu techniku ​​dnes večer. Nechajte pohár vody so soľou a octom vo svojom dome a pozrite sa na neuveriteľné zmeny za 24 hodín.

Čo budete potrebovať

  • 1 pohár (priehľadné)
  • Biely ocot
  • Granulovaná soľ
  • Voda
Návod, ako zbaviť domov negatívnej energie
Návod, ako zbaviť domov negatívnej energie (Foto: unsplash.com)

Inštrukcie k príprave sú jednoduché. Pridajte soľ, ocot a vodu do pohára (1/3 každej zložky). Položte ho do niektorých oblastí, kde strávite svoj čas a kde vás navštevujú ďalší ľudia. Nechajte ho tam 24 hodín. Po určitom čase skontrolujte, ako pôsobí soľ. Po 24 hodinách opláchnite pohár veľkým množstvom vody a opakujte postup, kedykoľvek si myslíte, že je to potrebné. Dajte ho do všetkých oblastí vášho domova, až kým sa soľ nerozpustí. Pohár položte do priestoru tak, aby nebol vidieť, aby sa podarilo účinne absorbovať zlé energie.

Text: PR