Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /data/7/d/7d933e46-dd79-46cb-9a53-fda62c8ba1cf/prirodnebyvanie.sk/web/wp-content/plugins/mashsharer/includes/header-meta-tags.php on line 270

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /data/7/d/7d933e46-dd79-46cb-9a53-fda62c8ba1cf/prirodnebyvanie.sk/web/wp-content/plugins/mashsharer/includes/header-meta-tags.php on line 270

Warning: getimagesize(https://www.prirodnebyvanie.sk/wp-content/uploads/3-DIY-tipy-na-dekorácie-do-domu.jpeg): failed to open stream: operation failed in /data/7/d/7d933e46-dd79-46cb-9a53-fda62c8ba1cf/prirodnebyvanie.sk/web/wp-content/plugins/mashsharer/includes/header-meta-tags.php on line 270

3 DIY tipy na dekorácie do každej domácnosti

Ak patríte medzi šikovných a zručných ľudí, nemusíte míňať peniaze v predajniach nábytku, ktoré vás často vyjdú aj na niekoľko desiatok eur. Preto bude jednoduchšie, ak si nakúpite pár vecí a vyrobíte si tieto dekorácie sami. Ďalšou výhodou je, že u nikoho doma podobný doplnok nenájdete! Budete mať exkluzívny kúsok, ktorým sa môžete chváliť, že ste si ho vyrobili sami. 

3 DIY tipy na dekorácie do domu
3 DIY tipy na dekorácie do domu (Foto: pexels.com)

Hviezdna obloha vo fľaši

Tento tip je asi jeden z najjednoduchších, no zároveň najviac efektných, a to hlavne v noci. Stačí, ak zoberiete sklenenú fľašu (zaváraninovú alebo obyčajnú na nápoje) a vložíte do nej svetielka. Ak nechcete kupovať svetielka, použiť môžete aj svietiacu akrylovú farbu, ktorou namaľujete na fľašu hviezdičky. Fľašu môžete potom ešte dozdobiť povrázkom alebo stužkou. Veľa pekných farieb kúpite aj z aliexpressu – dnes sa už dá nakupovať aj zo Slovenska.

Kvetinový venček na dvere

Na tento návod potrebujete umelé kvety, lepiacu pištoľ a polystyrén v tvare kruhu, ktorý zoženiete veľmi jednoducho. Zo všetkých kvetov odstrihnete stonky, nadbytočné listy a poukladajte ich najprv na nečisto ako by mohol veniec vyzerať, potom ich prilepte pištoľou na polystyrénovú časť. Nakoniec to už len nechajte vyschnúť a priviažte kúsok stužky, aby ste mali ako veniec zavesiť na dvere.

Prírodný svietnik

Dekorácia, ktorá je vhodná najmä na jeseň a príjemne zútulní priestor. Pripravte si kúsky vetvičiek a sklenený svietnik so sviečkou. Vetvičky nalámte na malé kúsky  a prilepte ich na vonkajšiu stranu svietnika. Ak chcete tento návod ozvláštniť, vetvičky môžete namaľovať alebo rôzne vyzdobiť.

Ak sa rozhodujete nad kúpou hotových dekorácii či potrebujete na ich vytvorenie, práve na internete je ponuka pomerne široká. Pri kúpe online myslite na možnosť využiť zľavový kód alebo extra zľavu pri online nákupe.