Drevo z Oravy pre ten najlepší profil

Bývanie je príjemné, keď si ho zariadime tak, aby spĺňalo všetky požiadavky osobného komfortu. Jednou zo základných vecí, ktoré ho pomáhajú v interiéri a niekedy aj interiéri vytvoriť, je práve obklad. Vybrať si môžeme niekoľko profilov, no stále moderným a príjemným obkladom je tatranský profil.

Drevo z Oravy pre ten najlepší profil
Drevo z Oravy pre ten najlepší profil (Foto: tatransky-profil.com)

Tatranský profil, ako klasika v modernom prevedení

Ak ste si pri výbere tejto možnosti predstavili klasický drevený obklad, ktorého dizajn vám už nevyhovuje, zrejme ste nepostrehli, že moderný tatranský profil je o dokonalej elegancii, ktorá zahviezdi aj v tom najluxusnejšom priestore.

Stačí sa presvedčiť a šikovní majstri vám u vás doma vytvoria z dreva z Oravy dokonalú oázu pokoja.

Neskutočne krásne kombinácie dreva so všetkými materiálmi

Ak vám príliš sterilné plochy kamenných, sklenených a vysokoleštených povrchov veľa nehovoria, mali by ste ich skúsiť nakombinovať s tatranským profilom v podobe kvalitnej dlážkovice.

Drevo je samo o sebe prírodným materiálom, ktorého povrch je príjemný nielen na dotyk, ale aj pohľad. O čom sa pri obklade steny tatranským profilom môžete veľmi rýchlo presvedčiť.

Spracované detaily, ktoré sa predávajú samé

Opäť vám raz musíme pripomenúť, že tatranský profil je moderný a vysoko hodnotený obklad, ktorý vo vašom dome alebo aj byte vytvorí nádhernú atmosféru a príjemné teplo. Bledý povrch kvalitne spracovaného dreva v kombinácii s tmavou podlahou, je ako obrázok z vystrihnutého módneho časopisu.

Nepotrebujete žiadne špeciálne materiály, doplnky a ich zdĺhavé procesy inštalácie. Všetko za vás vyrieši moderný a stále rovnako žiadaný tatranský profil, ktorý s vami prežije aj tie najťažšie chvíle.

Drevo je kvalitné, opracované správnymi technologickými postupmi a ošetrené tak, aby slúžilo k plnohodnotnému úžitku a vytváralo nádherný dizajn. Stačí sa len presvedčiť a umožniť tomuto obkladu zažiariť aj u vás doma!

Text:PR