Nechajte si naplánovať osvetlenie u odborníkov na svietidlá

Vybaviť domácnosť svietidlami je už len povestná čerešnička na torte. No kým niekomu poletujú v bruchu motýle radosti, iný v panike študuje odporúčania a návody, ako si domácnosť osvetliť čo najefektívnejšie. Aj u vás doma môžu visieť moderné svietidlá, ktoré vám dodajú presne toľko svetla, koľko potrebujete. Stačí sa obrátiť na profesionálov, ktorí vás už nasmerujú k tým najlepším produktom.

Nechajte si naplánovať osvetlenie u odborníkov na svietidlá
(zdroj: komerčný článok)

Najlepšie svietidlá uvidíte v showroome

To bol pocit, keď ste si niečo objednali cez internet, a domov vám prišlo čosi, čo sa na to vôbec nepodobalo! Nezodpovedala veľkosť, farba, materiál a možno ani funkčne výrobok nesplnil kritériá, aké ste si nastavili. Pokiaľ ide o nábytok alebo svietidlá, teda produkty, ktoré nemeníme v domácnosti tak často, určite by sme sa nemali vyhnúť osobnému výberu. Úplne najlepšie je vytipovať si svojich favoritov na internete a potom si ich obzrieť naživo, alebo naopak – zaľúbiť sa v showroome a objednať si na internete. Výhodou internetových nákupov je, že si v pohodlí domova porovnáte parametre výrobkov a máte neobmedzený čas rozhodnúť sa pre ten pravý. Ak sa však vyberiete na lov svietidiel do showroomu Casca v Bratislave, pracovníci predajne vám tieto špecifikácie radi priblížia osobne. Padlo vám konkrétne do oka? Nechajte si ho rozsvietiť a pokochajte sa svetelnou šou. Kde, ak nie v showroome, svietidlá vyzerajú najdokonalejšie? Sú ako modelky na prevádzacom móle a všetky sa usilujú o vašu pozornosť.

Profesionálne služby predajcov svietidiel

Čoho sa u dobrého predajcu svietidiel naisto dočkáte? Odborného poradenstva, nielen čo sa týka dizajnu a vlastností svietidiel, ale takisto aj ich montáže. Okrem iného máte možnosť nechať si navrhnúť osvetlenie do domácnosti na mieru. Niekedy môže byť problém osvetliť atypicky riešené priestory alebo veľké miestnosti, a pokiaľ máte špecifické požiadavky na imidž svietidiel, práve vo Svietidlách Casca v Bratislave vám vedia predstaviť modely, ktoré nebudú len praktické, ale preberú na seba úlohu bytového doplnku. Prineste so sebou do predajne plán domu či bytu alebo ho odošlite do predajne mailom a nechajte odborníkov na svietidlá navrhnúť vám také typy a také rozmiestnenie svietidiel, ktoré vašu domácnosť zaleje ideálnym množstvom svetla, či budete pracovať, alebo relaxovať. Svet svietidiel je bohatý na jednoduché, minimalistické modely svietidiel, ale aj nápadité typy, a práve tie si môžete osobne pozrieť v showroome.

Komerčný článok