Čistý vzduchu pre zdravšiu domácnosť

Veľa domácností má často problém so suchým vzduchom. Ten veľmi negatívne ovplyvňuje kvalitu zdravia, a to najmä v spánku. Ak máte doma suchý vzduch, iste ste sa už ráno zobudili s bolesťou hrdla alebo suchými sliznicami. Ten je najväčším strašiakom práve pre astmatikov a alergikov, ktorým sa vplyvom suchého vzduchu môže zhoršiť ich ochorenie. Na udržanie vlahy v priestore je dobrým riešením použitie čističky a zvlhčovačov vzduchu.

Čistý vzduchu pre zdravšiu domácnosť
Čistý vzduchu pre zdravšiu domácnosť (zdroj: komerčný článok)

Existujú rôzne zariadenia, ktoré uľahčujú dýchanie v interiéroch – ako zvlhčovače, difuzéry, ohrievače, odvlhčovače či čističky vzduchu.

Zvlhčovač StadlerForm George je nenahraditeľná pomôcka na zvlhčovanie vzduchu v interiéri. Zvlhčovače sú vo všeobecnosti známe tým, že pomáhajú znižovať riziko prenosu chrípky, zlepšujú spánok a ponúkajú veľa iných výhod o.i. zvoliť si požadovanú úroveň vlhkosti. Okrem toho ide o štýlový doplnok do domácnosti, ktorý hlavne večer pôsobí relaxačne, pričom jemná vodná para navodí pokojnú atmosféru. Bez zbytočného hluku prečistí vzduch v miestnostiach do 60m2 a uľaví každému alergikovi. V prípade, že potrebujete zvlhčiť suchý vzduch v miestnosti nad 100m2 zabezpečte sa o niečo výkonnejším zvlhčovačom Oskar Big, značky StadlerForm.

Čistý vzduchu pre zdravšiu domácnosť
(zdroj: komerčný článok)

Zvlhčovač pomáha zmierniť priebeh nachladnutia

Uviaznuť doma kvôli chorobe je samo o sebe nepríjemné. O to horšie je to, keď máte v byte alebo dome suchý vzduch. Pomocou zvlhčovača StadlerForm Fred dokážete výrazne skrátiť svoj čas strávený v posteli s upchatým nosom alebo chrípkou. Do zvlhčovača môžete pridať prírodný esenciálny olej, ktorý uvoľní dýchacie cesty a pomôže tak s vykašliavaním. Zvlhčovač môžete používať aj keď ste úplne zdraví, funguje ako výborná prevencia, pretože udržiava sliznicu hydratovanú a vonné oleje pôsobia aromaterapia na psychiku. Okrem tela sa teda zharmonizuje aj vaša myseľ.

Čistý vzduchu pre zdravšiu domácnosť
(zdroj: komerčný článok)

Koniec s neznesiteľným chrápaním

Každý, kto žije s chrápajúcim manželom či manželkou sa málokedy dobre vyspí. Chrápanie je dôsledkom zlej životosprávy, únavy a taktiež suchej sliznice. Bezsenné noci môžu viesť až k manželskej kríze, nakoľko spánok je dôležitý pre zdravie a kvalitný život. Chrápanie po čase každého prestane baviť. Ak ste sa v tom našli, tak nemusíte hneď utekať na operáciu nosa.

Zadovážte si zvlhčovač vzduchu a používajte ho každý večer pred spaním. Sucho v ústach je spôsobené nízkou vlhkosťou, takže zvlhčenie vzduchu výrazne zmierni nepríjemné zvuky. Uvidíte, že po krátkom čase sa bude lepšie spať vám aj vašej polovičke.

Zvlhčovač vzduchu pomáha deťom aj izbovým rastlinám

Takisto si budú výhody zvlhčovačov užívať deti, ktoré zvyknú mať problémy s alergiami na jar, či so sínusitídou (zápalom prínosových dutín) v chladnejších mesiacoch. Výhody zvlhčovača vzduchu platia aj pre izbové rastliny. Možno si už dlhšie neviete dať rady s vaším obľúbeným kvetom. Izbové rastliny potrebujú dostatok vlhkosti, a preto je aj pre ne výborný zvlhčovač. Umiestnite ho blízko rastlín a sledujte, ako sa im bude dariť. Zvlhčovač vzduchu vyberajte aj podľa výmery vašej miestnosti, v ponuke nájdete rôzne veľkosti. Okrem vás bude mať zo zvlhčovača úžitok celá rodina spolu s domácimi maznáčikmi.

Čistý vzduchu pre zdravšiu domácnosť
(zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok